TOP STAV ELEKTRO s.r.o.

Společnost

Společnost

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, jsme velmi potěšeni, že jste navštívili internetové stránky společnosti TOP STAV ELEKTRO s.r.o.. Společnost byla založena v roce 1994. Její hlavní náplní v těchto letech byla údržba a opravy elektrických zařízení pro servisní organizace zabývající se správou majetku. Postupem času se hlavním klientem stala Česká Pošta, což si vyžádalo rozšířit poskytované služby. To se stalo v roce 2002. Další vývoj společnosti směřoval k rozšiřování stavební výroby a založení nové divize pozemních staveb a divize řemesel. Tyto divize se zabývaly prováděním subdodavatelských prací pro velké stavební společnosti. Logickým vývojem pak bylo orientování činnosti společnosti na provádění prací pro přímé investory, což se stalo na přelomu let 2007 / 2008. Od této chvíle je činnost stavebních divizí orientována především na bytovou výstavbu a to jak rekonstrukce stávajících objektů, tak i výstavbu nových objektů.

 

Historie

1994 založení společnosti

2001 založení divize řemesel

2002 založení divize pozemního stavitelství

2007 zahájení činnosti pro přímé investory

 

Stavební společnost

V každé etapě procesu výstavby preferujeme úzkou spolupráci se zákazníkem, tak aby bylo vytvořeno udržitelné dílo s důrazem na hospodárnost jak samotné realizace, tak budoucího provozu a údržby. Ve fázi přípravy realizace daného projektu uplatňujeme nejnovější odborné znalosti a klademe důraz na úsporu energií a nákladů. Zvažujeme všechny vhodné možnosti, tak abychom dosáhli největší efektivity. S těmito závěry je pak seznámen investor a tím získává možnost učinit opravdu vysoce fundované rozhodnutí. Naším zájmem je předávat zákazníkům díla, jenž vykazují vysokou užitnou hodnotu při vynaložení adekvátní investice.

 

Co nabízíme

Umožňujeme svým zaměstnancům rozvíjet osobní kariéru dle jejich individuálních potřeb a představ. Máme zájem jak o zkušené odborníky, tak o absolventy. Nabízíme Vám uplatnění Vašich znalostí, zkušeností a schopností řešit provozní problémy a tím se stát důležitým týmovým hráčem.Reference

 

Naše cíle

Základním cílem společnosti je realizovat dodávky v nejvyšší možné kvalitě při dodržování standartů bezpečnosti práce, maximální omezení negativních dopadů na životní prostředí a hygienu a energetickou úspornost.

 

Hledáme

U našich pracovníků klademe důraz zajména na osobní motivaci, cílevědomost, pečlivost, otevřenost, informovanost, myšlení při týmové práci.


Položte si následující otázky a zjistěte, zda je to pro Vás zajímavé.

Jste zvídaví a zajímají Vás nové postupy ?

Jste ochotni se učit novým věcem ?

Umíte nést zodpovědnost za svou práci ?

Snažíte se s plným nasazením dosáhnout splnění cíle ?

Máte zájem pracovat v konkrétním a přátelském prostředí ?


Pokud odpovíte ANO, pak jste ten koho hledáme a nevájte Nás kontaktovat !

 

Provádíme kompletní služby od projektu po revizi

Obor stavebnictví

Veškeré stavební práce

Stavby na klíč

Údržba objektů a bytů

Kompletní rekonstrukce

Průmyslové a bytové instalace

Obor elektro

Slaboproud, silnoproud

Kompletní elektroinstalace

Obor instalatéři

Veškeré instalatérské práce

Havarijní opravy

Obor topenáři

Topenářské práce včetně projektu

Havarijní opravy

Obor malíři a lakýrníci

Vymalování bytů

Venkovní nátěry

Veškeré lakýrnické práce

Obor pokrývači

Pokládání krytiny střech

Rekontrukce střech